15 februari 2025 Gebruikers online: 12
Agenda
Active creations

Klaas Beens zingt veel mooie ‘gouwe ouwe’ in De Schans

Geplaatst op: 30 oktober 2024

foto: Jan van Kleef

Klassiekers van Ricky Nelson, The Beatles, Johnny Cash en Simon & Garfunkel, maar ook Nederlandstalige liedjes van Boudewijn de Groot en Ramses Shaffy zorgden voor een avond boordevol met mooie ‘gouwe ouwe’ in De Schans. Muziek uit de zestiger, zeventiger en tachtiger jaren van de vorige eeuw. Een muzikale reis door de sixties.

Troubadour Klaas Beens wist hiermee de senioren prima te vermaken. Je hoeft de eerste klanken maar te horen en je bent weer terug in de tijd van een eerste herkenning op een feestje, eerste ontmoeting of concert van toen.

De oud gitarist en zanger van nostalgische plaatselijke bands ‘Freddy en Firestones’ en ‘The Mops’ beschikt over een uitgebreid en gevarieerd repertoire, dat iedereen die het wil kan meezingen. Velen uit Zwartsluis en Genemuiden kennen Klaas Beens van deze legendarische en roemruchte bands. De muzikale tijdreis werd rond negen uur afgesloten met een warm applaus.

Op donderdag 14 november komt het Kleinkoor Vinkenbuurt voor een optreden naar het Woonzorgcentrum in Zwartsluis. Het vervangt De Jonkvrouwen uit Zwolle die door omstandigheden niet kunnen optreden. Het is voor het Kleinkoor de eerste keer, dat het zal optreden. Aanvang half acht. De bewoners en senioren zijn van harte welkom.

Gepubliceerd door Robert Jansema
Aquaservice