Schoolvoetbal met 215 deelnemers zorgt voor veel plezier
Geplaatst op: 14 april 2025

Tekst en foto's: Henk Kuik
Ook dit jaar organiseerde DESZ het inmiddels traditionele schoolvoetbal. Op sportpark de Cingellanden streden vorige week ’s middags de onderbouw voor de prijzen en ’s avonds waren er de wedstrijden voor de bovenbouw op het kunstgras van de vereniging.
Onder prachtige voorjaarsomstandigheden streden de groepen 1 en 2 op het ene veld om de prijzen en de groepen 3 en 4 waren op het andere veld in felle strijd verwikkeld om de finale te bereiken.
Na het spelen van die finales werden de medailles uitgereikt door directeur Leendert Kroes van de Arembergschool.
’s Avonds werden onder killere omstandigheden de wedstrijden voor de bovenbouw gespeeld. In twee poules werd ook hier fel gestreden om de finales te bereiken.
De winnaars kregen na die finale wedstrijden de medailles omgehangen door Matthijs Pastoor en Mareille Busweiler van de Wijngaard.
Dit jaar namen liefst 215 kinderen deel aan het toernooi. Alle deelnemers ontvingen een aandenken, een zakje chips en een ijsje dat ter beschikking was gesteld door Kisjes Kokerij.
De organisatie was in handen van Gerjan Kronenberg en Siepie Dijkslag, terwijl de wedstrijden in goede banen werden geleid door leden van de vereniging.${DATE}
- Tekst en foto's: Henk Kuik