20 mei 2025 Gebruikers online: 51
Agenda
Active creations

Arembergleerlingen gaan knallend de school uit

Geplaatst op: 17 april 2025

foto: Jan van Kleef

En óf het een feestje is, donderdagmorgen. De leerlingen van de Arembergschool laten al feestend het gebouw achter zich. Na de vakantie komen ze er niet terug: dan zitten ze verdeeld over de drie kerken.

De verbouwing van de school zit er al een tijdje aan te komen en nu is het dan zover: de school moet dicht. Dat gebeurt in een grote feeststemming. De leerlingen beginnen de dag met een koninklijk Paasontbijt, doen daarna een koninklijke vossenjacht en vieren tot slot een feestje met plaatselijk DJ Jan de Rijke.

Er komen verschillende liedjes langs, er werd gedanst, gezongen, geschreeuwd. “Ik wil dat ze ons tot de Zomerkerk en het Trefpunt kunnen horen”, roept directeur Leendert Kroes uit, als het bijna 12:00 uur is. Dat is het moment dat de jongste en de oudste leerling van de school het gebouw symbolisch op slot mogen doen.

Maar eerst volgt er een aftelmoment, net als met Oud en Nieuw. De leerlingen tellen van tien naar nul en dan barst het gedruis helemaal los: confettikanonnen zijn er in overvloed uitgedeeld en dat is te merken.

Nu hebben de leerlingen vakantie. Op 6 en 7 mei zijn er verhuisdagen en op 8 mei gaan de leerlingen van start in de Poort, het Trefpunt en de Zomerkerk.

 

Gepubliceerd door Enrico Kolk
Aquaservice