16 augustus 2026
Gebruikers online: 0

Kunstenaars verlaten pand aan Stationsstraat en zoeken nieuwe locatie

Geplaatst op: 18 juli 2026 Gepubliceerd door: Enrico Kolk

Na anderhalf jaar komt er een einde aan de tijdelijke invulling van het pand aan de Stationsstraat 20 door een groep kunstenaars. De eigenaren hebben het pand inmiddels opnieuw verhuurd, waardoor de kunstenaars afscheid nemen van de locatie.

De kunstenaars kijken met veel waardering terug op hun verblijf in Zwartsluis. Zij bedanken de eigenaren van het pand en de winkeliersvereniging, in het bijzonder Geert Jan Vermeulen, voor de steun die zij de afgelopen periode hebben ontvangen.

Wie de expositie nog wil bezoeken, krijgt daar nog één week de gelegenheid voor. Tot en met zaterdag 25 juli is de locatie op vrijdag en zaterdag geopend voor publiek.

Na het vertrek uit Zwartsluis gaat de groep op zoek naar een nieuwe locatie in de Kop van Overijssel. Daarbij zijn de kunstenaars op zoek naar een leegstaand winkelpand op een goed zichtbare plek. Volgens de initiatiefnemers leert de ervaring dat een pand met een actieve groep kunstenaars vaak sneller weer wordt verhuurd, al zien zij dat het liefst niet al te snel gebeuren.

Eigenaren van een geschikt pand of mensen die meer informatie willen, kunnen contact opnemen met Geo Hultink via 06-22162346.