- Dit evenement is voorbij.
Afscheidsconcert burgemeester Bilder
20 november om 20:00 - 21:30
Inwoners van Zwartewaterland nemen op feestelijke wijze afscheid van burgemeester Bilder tijdens een verrassingsconcert in de Grote Kerk in Hasselt. De kerk opent haar deuren om 19.30 uur, het concert begint om 20.00 uur.
Het programma blijft grotendeels geheim, maar één ding is zeker: het wordt een avond vol herkenning, emotie en muzikaliteit uit alle kernen van onze gemeente. Zo staan onder meer Voorwaarts en Barbara Lok uit Zwartsluis, Janine Beens en Bente van der Steeg uit Genemuiden, en Casper de Jong uit Hasselt op het podium. Samen zorgen zij voor een unieke mix van stijlen en verhalen die Zwartewaterland op z’n mooist laten zien.
Gratis kaarten voor dit concert zijn af te halen bij DA Drogisterij & Parfumerie Kiers in Zwartsluis en bij TravelXL TéDéTé Reisbureau in Hasselt en Genemuiden (maximaal twee per persoon, zolang de voorraad strekt). Het concert is ook thuis te volgen via de livestream op zwartewaterlandlive.nl.




